Ponúkame

opatrovanie predovšetkým rodinám, ktoré potrebujú opatrovanie na niekoľko hodín v týždni (návšteva lekára, úradov, nákupy, posedenie s kamarátkou, návšteva kina, večera s manželom, pracovné povinnosti, choroba škôlkara/školáka, atď.). Ponúkame aj jednorázové opatrovanie podľa Vašej požiadavky, celodenné opatrovanie chorého dieťaťa, opatrovanie v cudzom jazyku), či opatrovanie počas Vašej dovolenky. Taktiež zabezpečíme vyzdvihnutie zo škôlky/školy alebo doprovod na krúžok (pešky alebo MHD).

Zakladáme si na tom,

že každej rodine využívajúcej pravidelné opatrovanie je pridelená jedna stála opatrovateľka/opatrovateľ (prípadne dvaja, ak s tým súhlasia rodičia), aby sme deťom nespôsobili šok náhlym a častým striedaním opatrovateliek/opatrovateľov. V prípade choroby opatrovateľky/opatrovateľa a potreby rodiča vieme poskytnúť náhradu. Opatrovateľka/opatrovateľ príde priamo k Vám domov, kde sa Vaše deti cítia bezpečne, príp. na vopred dohodnuté miesto podľa Vašej potreby.

Naše opatrovateľky a opatrovatelia

sú študenti denného štúdia vysokých škôl (Pedagogická fakulta však u nás nie je podmienkou) a sú vyberaní na základe vlastných skúseností s opatrovaním v rôznych rodinách, požiadaviek rodičov a nárokov detí. Od všetkých máme životopis, fotografiu, skúsenosti, referencie a majú absolvovaný kurz prvej pomoci.

V súčasnosti pôsobíme

v Bratislave a okolitých obciach a rakúskom pohraničí. Všetky opatrovateľky/opatrovatelia mimo Bratislavy sú počas dňa ochotní dochádzať aj do Bratislavy na vlastné náklady.

Pre viac informácií

nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na spoluprácu.

Oznam:

Prosíme rodičov, aby nás v prípade akejkoľvek choroby dieťaťa informovali o jeho zdravotnom stave.

Cenník:

Opatrovanie 1 dieťaťa …. 8,50 €/hod**
Príplatok za súrodenca …. +1 €/hod
Príplatok za sobotu …. +2 €/hod*
Príplatok za nedeľu …. +3 €/hod*
Príplatok za noc …. +1 €/hod*
Príplatok za sviatky …. +3 €/hod*
Príplatok za opatrovanie dieťaťa v cudzom jazyku …. +2 €/hod

– nemáme stanovenú minimálnu dobu opatrovania
– neúčtujeme príplatok za choré dieťa

*Platné od 01.06.2023 vzhľadom k nadobudnutiu účinnosti zmeny Zákonníka práce o príplatkoch za prácu počas víkendov, sviatkov a nocí.
**Cenník platný od 01.01.2023.

Pri opatrovateľke/opatrovateľovi na dovolenku sa cena dohaduje individuálne podľa konkrétnych požiadaviek rodiny.

Po 22.00 prosíme rodičov o zabezpečenie odvozu opatrovateľky/opatrovateľa domov na vlastné náklady (či už osobne alebo taxíkom).

Pri opatrovaní mimo Bratislavy prepláca náklady na dopravu opatrovateľke/opatrovateľovi rodič priamo na mieste na cestu tam aj späť.

Bratislava

Senec