Ponúkame

opatrovanie predovšetkým rodinám, ktoré potrebujú opatrovanie na niekoľko hodín v týždni (návšteva lekára, úradov, nákupy, posedenie s kamarátkou, návšteva kina, večera s manželom, pracovné povinnosti, choroba škôlkara/školáka, atď.). Ponúkame aj jednorázové opatrovanie podľa Vašej požiadavky, celodenné opatrovanie chorého dieťaťa, opatrovanie v cudzom jazyku, či opatrovanie počas Vašej dovolenky. Taktiež zabezpečíme vyzdvihnutie zo škôlky/školy alebo doprovod na krúžok.

Zakladáme si na tom,

že každej rodine využívajúcej pravidelné opatrovanie je pridelená jedna stála opatrovateľka/opatrovateľ (maximálne dvaja, ak s tým súhlasia rodičia), aby sme deťom nespôsobili šok náhlym a častým striedaním opatrovateliek/opatrovateľov. V prípade choroby opatrovateľky/opatrovateľa a potreby rodiča vieme poskytnúť náhradu. Opatrovateľka/opatrovateľ príde priamo k Vám domov, kde sa Vaše deti cítia bezpečne, príp. na vopred dohodnuté miesto podľa Vašej potreby.

Naše opatrovateľky a opatrovatelia

sú študenti vysokých škôl a sú vyberaní na základe vlastných skúseností s opatrovaním v rôznych rodinách, požiadaviek rodičov a nárokov detí. Od všetkých máme životopis, fotografiu, skúsenosti, referencie, lekárske potvrdenie, výpis z registra trestov, so všetkými máme osobné stretnutie a pohovor. Tí, ktorí majú vodičský preukaz, majú kurz prvej pomoci a zároveň dostali materiály o prvej pomoci zameranej na deti.

V súčasnosti pôsobíme

v Bratislave a okolitých obciach, Pezinku, Trnave, Nitre a rakúskom pohraničí. Všetky opatrovateľky/opatrovatelia mimo Bratislavy sú počas dňa ochotní dochádzať aj do Bratislavy na vlastné náklady. V budúcnosti plánujeme poskytovať naše služby aj v iných mestách západného Slovenska.

Pre viac informácií

nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na spoluprácu.

Cenník

Opatrovanie 1 dieťaťa …. 6 €/hod
Príplatok za súrodenca …. +1 € hod
Príplatok za sviatky …. +2 €/hod
Opatrovanie dieťaťa v cudzom jazyku …. 8 €/hod

– nemáme stanovenú minimálnu dobu opatrovania
– neúčtujeme príplatok za choré dieťa
– neúčtujeme príplatok za večerné a nočné opatrovanie ani opatrovanie počas víkendov

Pri opatrovateľke/opatrovateľovi na dovolenku sa cena dohaduje individuálne podľa konkrétnych požiadaviek rodiny.

Po 22.00 prosíme rodičov o zabezpečenie odvozu opatrovateľky/opatrovateľa domov na vlastné náklady (či už osobne alebo taxíkom).

Bratislava

Trnava

Pezinok

Nitra