Na požiadanie Vám radi poskytneme kontakt na rodičov na overenie referencií

(Ľuboš Ľ., 16.11.2023):
Pri výbere opatrovateľky pre nášho syna nám pomohlo dostať vopred viac info a hlavne tip na relevantnú uchádzačku – na inzeráty sa hlásilo priveľa ľudí, čo nezodpovedali našim kritériám.

(Daniela V., 08.11.2023):
Happy Kids nám zabezpečilo opatrovanie zo dňa na deň, zachránili nás v aktuálnej situácii. Komunikácia je vždy príjemná, ústretová. Máme veľmi dobrú skúsenosť s opatrovateľkou aj samotnou agentúrou.

(Petra H., 17.10.2022):
Agentúru Happy Kids môžem len odporučiť komukoľvek, kto hľadá opatrovateľku pre svoje dieťa/deti. Profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia sú samozrejmosťou. Ústretovosť a nápomocnosť nájsť riešenie v každej situácii je veľkým bonusom.

(Erika M., 28.06.2022)
Happy Kids odporúčam všetkými desiatimi, Katka je milá, trpezlivá, svoje dievčatá vyberá naozaj poctivo a vždy do každej rodiny na mieru. S oboma dievčatami, ktoré mi poslala, som bola spokojná a po prázdninách bude naša spolupráca opäť pokračovať. Ak hľadáte spoľahlivú opatrovateľku, Katka vám ju zaručene nájde.

(Pavel D., 07.02.2022)
Happy Kids nám odporučila veľmi spokojná kamarátka a Katka nám do mesiaca našla skvelú a zodpovednú opatrovateľku. Najväčšou referenciou je spokojnosť nášho krpca. Ďakujeme.

(Dáša A., 06.02.2022)
Vo všeobecnosti je skvelé, že si dávate naozaj záležať na výbere kočiek. Negatívnu skúsenosť som mala iba raz, a to sme s vami ozaj dlho, viac menej už 5 rokov. Toto si veľmi cením, lebo som typ precitlivenej matky, ktorá nenechá deti s hocikým :)

(Iana M., 09.12.2020)
Chcem povedať, že ste zodpovedná dobrá agentúra, som vás odporučila 4 kamoškám s deťmi, čo hľadajú opatrovateľky a som povedala, že všetky dievčence boli mile, zlaté a zodpovedné. Vidieť bolo, že snažili sa, ja to dávam aj tomu, že prešli pohovorom a majú manažérku. Že je to cítiť a je rozdiel, keď niekoho nájdete na FB len. Proste s vami to bola jedna radosť.

(Anna F., 07.10.2020)
Vďaka Katke a jej agentúre sa nám výrazne zjednodušila celá organizácia domácnosti :-) Vždy odporúčam túto agentúru rodinám, ktoré si chcú byť isté, že o ich dieťa sa postará overená a zodpovedná opatrovateľka. Celkový prístup agentúry je viac než profesionálny a zároveň priateľský.

(Linda H., 04.05.2020)
Bydleli jsme v Bratislavě přes rok a půl. Mojí dceři budou za nedlouho 3 roky. Spolupráce s agenturou Happy Kids a s Katarínou byla k nezaplacení. Rychlá komunikace, snaha vždy vyhovět, skvělé a prověřené hlídačky. Moje dcera s nimi trávila čas moc ráda. Vždy se šlo na všem dohodnout, včetně celkem náhlých změn z naší strany. Pokud hledáte výpomoc ke svému dítěti, opravdu velmi doporučuju.

(Martina Č., 05.04.2019)
S pani Katkou je veľmi príjemná komunikácia a reaguje promptne. Vždy hľadá cestu, aby vyhovela našim požiadavkám, za čo som jej veľmi vďačná. Služby agentúry využívame opakovane a doposiaľ k nám chodila tá istá opatrovateľka, čo veľmi oceňujem a dcéra si na ňu zvykla.

(Katarína K., 13.03.2019)
Katkinu agentúru už využívam tretí školský rok a musím povedať, že doteraz bez výhrad? Dievčatá sú spoľahlivé, deti ich majú radi.

(Katarína G., 10.03.2019)
S agentúrou Happy Kids spolupracujeme už niekoľko rokov a sme veľmi spokojní. Skvelé služby, veľká ochota a flexibilita sú tu samozrejmosťou. Vždy, keď sa ma niekto z okolia opýta, ako máme zabezpečenú starostlivosť o deti, veľmi rada Katku a jej tím odporúčam a nemenila by som!

(Júlia K., 07.03.2019)
Katku poznám takmer osem rokov, veľmi oceňujem jej profesionalitu, ochotu, je vždy dobre naladená a spoľahlivá. Mali sme už viacero dievčat z jej agentúry a všetky boli veľmi milé a priateľské. Suma sumárum – všetko na jedničku :)

(Ana G. S., 06.03.2019)
A very warm recommendation for Ms Katarina and her agency! She responded to my email enquiry in a very timely manner and was willing to help us with our specific needs (regarding language and schedule). She found a babysitter that matched our expectations, and that was a start of a lovely cooperation! My husband and myself got some extra time for ourselves, and our 4year old son got a new partner to play. In short, a win-win situation for all of us! ?

(Lenka G., 8.11.2017)
Úprimne sa Vám chcem poďakovať za skvelú prácu, ktorú robíte. Máme naozaj len dobré skúsenosti so všetkými dievčatami, s ktorými sme mali doteraz príležitosť byť.

(Mirka V., 13.10.2016)
Oceňujem Vašu ústretovosť a prístup, síce nám to v poslednej dobe veľmi nevychádza, vidno, že Vás to tak ľudsky mrzí, že do tejto práce dávate aj kus seba :-) Tak Vám prajem čo najviac opatrovateliek, aby stíhali vykrývať všetky požiadavky na Vašu agentúru (a nemyslím to iba čisto sebecky :-D)

(Anna F., 17.4.2016)
Hľadala som opatrovanie na poslednú chvíľu. Happy-kids.sk reagovali prakticky ihneď po odoslaní požiadavky. Vymenili sme si pár mailov, zabezpečili kvalitnú opatrovateľku, ktorá prišla včas. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu aj fakt, že sa na happy-kids dá spoľahnúť, že pošlú skvelú opatrovateľku.

(Andrea P., 7.3.2016)
Inú agentúru ako Happy Kids som ani neskúšala, pretože som mala jednak dobré referencie od kamošiek, a jednak bola vždy komunikácia, aj opatrovateľky super. Nehovoriac o tom, že sa nám vždy, aj pri neskorej objednávke, snažili vyjsť maximálne v ústrety a pomôcť nájsť opatrovateľku. Obraciam sa na agentúru s maximálnou dôverou.

(Eva B., 13.1.2015)
Agentúru a hlavne Katku môžeme len doporučiť. Potrebovali sme v priebehu jedného mesiaca nájsť opatrovateľku na každodenné dlhodobé opatrovanie nášho dvojročného syna. Katka je nielen ochotná, milá, ale hlavne profesionálna. Je jasné, že robí, čo ju baví a čomu rozumie.  A robí to so srdcom. Vypočula naše požiadavky a hneď začala konať. Prvé stretnutie s našou opatrovateľkou sme mali do 2 týždňov od nášho kontaktu s Katkou. Výsledkom je opatrovateľka, ktorú si nevieme vynachváliť. Nielen opatruje, ale aj vychováva naše dieťa. Dávidko robí pokroky, osamostatňuje sa, získava návyky, ktoré sa mu zídu pri nástupe do škôlky. A čo je nemenej dôležité, opatrovateľku si obľúbil vo veľmi krátkom čase.

(Lenka B., 22.10.2014)
Chcem sa Vám ešte raz poďakovať, že ste nám v priebehu hodiny našli a aj „doručili“ Kristínku, s ktorou sme mimochodom boli veľmi spokojní. Ja Vašu agentúru odporúčam aj ďalej, takže vďaka Vám si aj moja kamarátka z Pezinku našla aupair. To, čo robíte, robíte naozaj dobre!

(Andrea K., 2.6.2014)
Agentúra Happy Kids nás vytrhla z maléru. :-) Behom 3 dní dokázala nemožné. Zohnala nám opatrovateľku ušitú presne pre naše potreby, čo naozaj nebolo jednoduché. :-) Dlho sme váhali, zháňali sme opatrovateľky, ktoré by poznal niekto z našich známych, ale vždy sme sa popálili. Boli nedochvíľne, to čo platilo jeden deň, uz neplatilo druhý. Nakoniec sme sa rozhodli skúsit agentúru Happy Kids a vôbec neľutujeme. Skôr ľutujeme, že sme to nespravili už skôr. :-)

(Dominika M., 4.5.2014 – naša opatrovateľka)
Už teraz mi je smutno, že sa mi spolupráca s vami končí :( No som veľmi vďačná, že som mohla pracovať pre najlepšiu agentúru, čo sa týka opatrovania detičiek :) Máte zaručené, že budeme šíriť dobré meno a odporúčať každému :) Tak verím, že vám to bude veeeľmi dlho fungovať, že keď raz budem mať vlastné deti, viem koho budem kontaktovať :) Naozaj sa teším, že som mohla vďaka vám spoznať takú úžasnú rodinku :)

(Zora P., 3.10.2013)
Ďakujem agentúre za ústretový a promptný prístup pri hľadaní opatrovateľky pre nášho synčeka. S opatrovateľkou Miškou sme veľmi spokojní a agentúru odporúčame aj našim známym.

(Alena O., 7.9.2013)
Agentúru Happy Kids môžem len úprimne a s čistým svedomím odporúčať. Prístup ako aj samotná spolupráca sa niesla príznačne k jej názvu. Naše deti boli vďaka výberu opatrovateľky skutočne šťastné a veselé. Oceňujem osobný prístup majiteľky Katky, jej veľkú ústretovosť a pochopenie pri riešení našich požiadaviek. Prajem agentúre čo najviac takých spokojných rodiniek ako sme boli my.

(Silvia P., 1.9.2013)
Chcem veľmi pekne poďakovať za ukážkovú a bezproblémovu spoluprácu, bola som nadmieru spokojná a naozaj nemôžem povedať vôbec nič zlé a negatívne. Keď som hľadala opatrovateľku pre Samka, moja predstava bola skôr staršia pani, nedokázala som si predstaviť ako opatrovateľku mladú študentku:-). Ale teraz vôbec neľutujem, práve naopak som veľmi milo prekvapená a som rada, že som si nakoniec vybrala Vašu agentúru.

(Alexandra B.-D., 22.8.2013)
Som veľmi rada, že Vaša agentúra existuje. Obaja s manželom pochadzáme z Oravy a babky a ostatní príbuzní sú ďaleko, nemôžu nám prísť postrážiť dieťa hocikedy. Preto som rada, že môžem využívať Vaše služby. Dievčatá odporučené agentúrou (zatiaľ boli dve) boli spoľahlivé, nebála som sa im nechať dieťa a ked aj dieťa bolo spokojné, tak som bola spokojná aj ja. Určite budem Vaše služby využívať aj v budúcnosti, ďakujem.

(Jana P.-Ž., 12.8.2013)
Veľmi pekne ďakujem agentúre Happy Kids za skvelý prístup a promptnosť pri sprostredkovaní opatrovateľky. Bola som veľmi spokojná a určite odporúčam aj ostatným využiť jej služby :-) .

(Jana B., 16.4.2013)
Promptné reakcie na požiadavky, maximálne profesionálny prístup, spoľahlivosť a pocit vzájomnej dôvery. To si na agentúre Happy Kids a jej majiteľke Katke cením najviac.

(Zuzana R., 7.9.2012)
V prvom rade sa Vám chcem poďakovať  za Vašu ochotu a ústretovosť pri hľadaní opatrovateľky a hlavne za promptnosť, keďže to bolo v našej situácii veľmi potrebné. Boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami a každému, kto sa ma pýta na opatrovateľky, tak Vás vrele odporúčam :) . Dúfam, že budete mať veľa spokojných klientov, tak ako sme boli aj my.

(Silvia S., 1.8.2012)
Chcem Vám pekne poďakovať za spoluprácu, pre nás bol hneď prvý pokus v hľadaní opatrovateľky obrovským úspechom :) Určite Vás budem odporúčať všetkým mamičkám, ktoré sa na mňa obrátia.


(Petra U., 18.5.2012)
Veľmi som ocenila rýchlu reakciu a ochotu pri hľadaní opatrovateľky.

(Andrea Z., 25.3.2012)
Pri hľadaní opatrovateľky pre našu dcéru Žofku bola Katka veľmi priateľská a profesionálna, pozorne zvážila naše potreby a promptne reagovala na každú našu komunikáciu.
Je vidno, že má skúsenosti a potrebám rodičov a detí rozumie, čo využíva aj pri hľadaní tej správnej opatrovateľky pre dieťa. Určite by som agentúru Happy Kids odporučila ďalej.

(Zuzana I., 4.3.2012)
Katku som spoznala pri hľadaní opatrovateľky pre naše deti a ona veľmi zodpovedne a profesionálne preskúmala naše požiadavky a špecifické potreby našich detí a trpezlivo hľadala a hľadala až kým nenašla tú správnu opatrovateľku. Sme jej za to veľmi vďační.